O společnosti

VÍTEJTE VE VIRTUÁLNÍM OBCHODĚ SPOLEČNOSTI Premiant CZ e-sadrokartony.cz

Premiant CZ, v.o.s. je ryze rodinná společnost. V oblasti nabízených služeb prošla svým vývojem. Díky spolupráci s dodavateli a výrobci stavebních materiálů vznikl počátkem roku 2007 internetový obchod www.e-sadrokartony.cz a rok poté www.e-zatepleni.cz. Připravujeme specializovaný internetový obchod na kazetové podhledy www.e-podhledy.cz.

Dovolíme si Vás upozornit, že právní forma Veřejná obchodní společnost (v.o.s.) je taková společnost, v níž podnikají minimálně dvě osoby, které za své závazky ručí celým svým majetkem, a to společně a nerozdílně. Není tudíž naším cílem doslova řečeno okrádat zákazníky. Naším cílem je zákazník spokojený, který bude referovat ve svém okolí o internetových obchodech www.e-sadrokartony.cz a www.e-zatepleni.cz.

Společnost Premiant CZ, v.o.s. je pojištěna na odpovědnost za škody způsobené v souvislosti s podnikáním u pojišťovny Kooperativa.

 

Děkujeme za Vaši pozornost a prosíme, nakupujte.

 

Ing. Milan Dočkal, jednatel společnosti Premiant CZ, v.o.s.

Živnostenský list Premiant CZ,v.o.s. Výpis z Obchodního rejstříku Premiant CZ,v.o.s. Osvědčení o registraci Premiant CZ,v.o.s. Pojistka podnikatelských rizik Premiant CZ,v.o.s.